zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 360 000 złotych. Powierzchnia 57 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 316 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. I piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– korytarz
– łazienka
– wc
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, blisko sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy dużo miejsc parkingowych. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-201)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl

x (x)