przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 696 000 złotych. Powierzchnia 76,5 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 098 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. Parter w 6-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2015 roku. Cena ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój + kuchnia + salon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy ogród. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż urządzone i gotowe do zamieszkania. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym wraz z komórka lokatorską.

Atrakcyjna lokalizacja blisko kompletnej infrastruktury usługowo-handlowej. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-304)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl

x (x)