prestiżowe i nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 313 370 złotych. Powierzchnia 74,79 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 190 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku północny wschód. Rynek pierwotny. Budynek wybudowany w 2018 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją dodatkowego zakupu
– miejsca parkingowego w garażu podziemnym (29 500 zł)
– miejsca parkingowego naziemnego (7 000 zł)
– komórki lokatorskiej w kondygnacji podziemnej (2 000 zł/m2)
– komórki lokatorskiej w kondygnacji naziemnej (2 200 zł/m2).

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano w następujący sposób: salon + balkon + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany jest z sieci miejskiej. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1898)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl

x (x)