funkcjonalne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 329 000 złotych. Powierzchnia 36 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 139 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. II piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Na osoby posiadające samochód czeka wiele miejsc parkingowych przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się pod inwestycję oraz dla osób chcących mieszkać blisko centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu dużej, wyższej uczelni. Lokalizacja zapewnia bardzo dobre połączenie z każdą częścią miasta. Na wyciągnięcie ręki kompletna rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-312)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl

x (x)