komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem,a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 490 000 złotych. Powierzchnia 60 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 167 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. IV piętro w 6-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2003 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– pokój
– garderoba
– pralnia
– łazienka
– przedpokój.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury usługowo-handlowej to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Blisko stąd do punktów usługowych, sklepów, marketów, szkół. Co więcej, szybko dostaniemy się zarówno do Starego Miasta w Gdańsku, Obwodnicy Trójmiasta, a także lotniska. Z okien i balkonu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta i morze. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy duża komórka lokatorska (30 000 zł) oraz 2 miejsca w hali garażowej (25 000 zł/szt.).

Finansujemy zakup ekskluzywnego apartamentu –nasi eksperci kredytowi przygotują ofertę kredytową specjalnie dla Ciebie. Cena podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-5)

Kontakt:
elblag2@wgn.pl

x (x)