slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Apartament na sprzedaż Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63,1 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 214 zł/m2. Kamienica o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 329 000 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które cenią przestronne pomieszczenia, komfort, prestiż oraz stylowe wnętrza. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno drewniana wiata + pomieszczenie gospodarcze. Rodziny dysponujące kilkoma autami docenią aż 2 miejsca postojowe na parkingu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z praktyczną piwnicą. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom europejski standard życia w komfortowych warunkach (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż bezczynszowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany elektrycznie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie + przedpokój.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5313)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl