slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 509 000 zł (15 961 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o 7 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 31,89 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, komfortowym wnętrzem, a także przepięknym balkonem. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest monitoring budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie wyposażony. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany 2-osobowej rodzinie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje nowe wyposażenie. Rodziny posiadające samochód ucieszy opcja zakupu miejsca parkingowego (w niedalekiej odległości).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– korytarz.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w ciekawej okolicy z bogato rozwiniętą infrastrukturą. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1433)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl