slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 077 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 420 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu pozostaje wciąż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim wyposażonym, komfortowym i gotowym do zamieszkania wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom duży poziom komfortu (klimatyzacja). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont pod okiem zawodowego projektanta.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nie tylko swoją elitarną lokalizacją przy centrum, ale również dużym potencjałem. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1914)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl