slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Costa Del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Costa Del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Costa del Sol, Kadyks). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 657 tys. zł (7 640 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 86 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym, prywatnym garażem i funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto swoim eleganckim wnętrzem oraz doskonałą lokalizacja w malowniczej okolicy nieopodal Gibraltaru i Sotogrande. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią pobliskie pola golfowe. Wielbiciele słonecznych kąpieli, natomiast, przepiękne plaże. W okolicy znajdziemy również bajeczne ogrody tropikalne i odkryte baseny. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7529)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl