slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 46 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 413 zł/m2. Budynek z 1970 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 249 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: urzędów, obiektów kultu religijnego, restauracji, przedszkoli, szkół, sklepów, placów zabaw. Okolica niezwykle zielona z parkami i terenami rekreacyjnymi. Na rodziny posiadające samochód czekają nieopodal miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim słonecznym, nowoczesnym i komfortowym wnętrzem. Znajdziemy tu: łazienkę z wc + przedpokój + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (szyfrowany domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż przepięknie odremontowany. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksa notarialna + wpisy do księgi wieczystej + obsługa transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-525)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl