slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Chrzanów

Apartament na sprzedaż Chrzanów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Chrzanowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 399 tys. zł i powierzchnia 60,54 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na siódmym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1985 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 591 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort i życie na europejskim poziomie, ale również bezpieczeństwo (domofon). Właściciele aut docenią pobliski parking. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. W zasięgu wzroku mieszczą się sklepy, przedszkola, szkoły, punkty usługowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również nieskazitelnym wnętrzem zaaranżowanym w wysmakowanym stylu. Warto od razu podkreślić, że znajdziemy tu nowe meble łącznie ze sprzętem AGD. Funkcjonalny układ pomieszczeń i pokoi obejmuje:
– kuchnię;
– łazienkę z wc;
– przedpokój;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– pokój dzienny;
– balkon.
Wnętrze po remoncie, kiedy to między innymi wymieniono instalację hydrauliczną, elektryczną oraz wykonano nową instalację RTV i światłowodową. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy nieruchomości za gotówkę. Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

WGN – Wielka Giełda Nieruchomości działa na rynku obrotu nieruchomościami już od 1991 roku. Posiadamy ok. 100 biur w całym kraju. Jako jedyne biuro w Polsce dwukrotnie uzyskaliśmy najwyższe wyróżnienie: Statuetkę Orła Brokera WGN. Z nami dobrze sprzedasz, kupisz i wynajmiesz nieruchomość. Bycie liderem zobowiązuje. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4760)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl