slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 405 tys. zł i powierzchnia 74,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 444 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją, która uchodzi za najlepszą w okolicy. Blisko do centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej z przychodniami zdrowia, przedszkolami, uczelniami wyższymi, szkołami, supermarketami i placami zabaw. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). Rodziny posiadające samochód docenią wiele miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z dwoma pomieszczeniami piwniczymi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest słoneczny, jasny i widny. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu na dwóch poziomach (trzecie i czwarte piętro). Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
KONDYGNACJĘ 1: przedpokój, łazienkę, kuchnię, pokój dzienny;
KONDYGNACJĘ 2: łazienkę + 3 sypialnie.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest częściowo umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej informacji chętnie udzielę drogą mejlową bądź w czasie prezentacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4093)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl