slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 54,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 854 zł/m2, co daje 479 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórny i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2010 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa jasnym, zadbanym i słonecznym wnętrzem zapewniającym mieszkańcom życie na światowym poziomie:
– salon;
– aneks kuchenny;
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ogromnym potencjałem, gdyż świetnie sprawdzi się jako dochodowa inwestycja.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w doskonałej lokalizacji. Wokół place zabaw, sklepy, przedszkola, punkty usługowe. Szybko można stąd dojechać w każdą część miasta. Osoby zmotoryzowane mają możliwość zakupu garażu (dodatkowo płatne: 75 000 zł). Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa domofon. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6184)

Kontakt:
e-mail: Legnica@wgn.pl