slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, dwukondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 297 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 75,52 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 249 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim starannie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Ciekawostką jest także przynależny do oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu budynek gospodarczy + 35-arowy grunt. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się wśród rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego. W okolicy znajdziemy: sklepy, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, sale bankietowe, biblioteki i apteki. Do grona turystycznych atrakcji koniecznie trzeba zaliczyć pobliski zamek. Właściciele aut zainteresują się z pewnością dużą liczbą miejsc parkingowych przy budynku. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne + pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się gustownie zaaranżowanym, wytwornym i wysmakowanym stylistycznie wnętrzem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń wygląda tu następująco: kuchnia + pokój dzienny + łazienka z wc + 2 pokoje + sypialnia + korytarz. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN zapewnia pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13926)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl