slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 131 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 47,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 290 000 zł oraz położenie na IV piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień nie tylko komfortu i wygody, ale również bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe + wejście zabezpieczone szyfrowanym domofonem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon + salon + kuchnię + sypialnię + przedpokój + łazienkę + wc. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy zarówno pomieszczenia piwniczne, jak i miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętą już w cenie częścią umeblowania/wyposażenia. Dużym udogodnieniem są na pewno zamontowane w każdym pomieszczeniu rolety zewnętrzne. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także swoją rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego. Są tu zarówno sklepy, przedszkola, żłobki, szkoły, place zabaw, markety, jak i przepiękne tereny zielone. Na wielbicieli włoskiej kuchni czeka pizzernia. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do drogi ekspresowej S3 oraz Zielonej Góry.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji zapewnia obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-513)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl