slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60,64 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7,9 tys. zł/m2. Budynek z 2023 roku o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 479 056 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym klientom, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie w otoczeniu komfortu i prestiżu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem o następującym rozkładzie: przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Nowi lokatorzy mogą też opcjonalnie kupić za dodatkową opłatą:
– komórkę lokatorską;
– miejsce postojowych w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją w nowej i pięknie zaprojektowanej inwestycji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN pomaga bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3668)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl