slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40 m2, lokalizacją na trzynastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 14 625 zł/m2. Wieżowiec o trzynastu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 705 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które oczekują życia na europejskim poziomie w bajecznie pięknym miejscu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może olbrzymim potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. To również świetna propozycja na wakacyjne wyjazdy z rodziną. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + łazienka + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom nie zarówno komfort (klimatyzacja), jak i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się elitarną lokalizacją na terenie nowoczesnego kompleksu deweloperskiego 300 metrów od morza. W pobliżu znajdziemy restauracje, sklepy, zjeżdżalnie, baseny, place zabaw etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nowocześnie zaaranżowanym i komfortowo zaprojektowanym wnętrzem. Z okien podziwiać można fantastyczny widok na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Współpracujemy z lokalnym firmami, które zajmą się wynajmem luksusowego apartamentu podczas państwa nieobecności.  W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) prosimy o kontakt drogą mejlową. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (068-22)

Kontakt:
e-mail: sebastian.jagusiak@wgn.pl