slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 111 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 856 zł/m2. Zabytkowa kamienica z 1939 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 650 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności klimatycznym, nietuzinkowym wnętrzem gwarantującym życie na najwyższym poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój.
We wnętrzu zachowano drewniane drzwi i oryginalne cokoły przypodłogowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczyci się może elitarną lokalizacją na Starym Mieście. Z okien oraz balkonu rozpościera się widok na zagospodarowaną część podwórka, obsadzoną ładną, zadbaną roślinnością. Nieopodal park, tereny spacerowe, sklepy, punkty usługowe etc. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu należy okazać swoje dane: imię i nazwisko oraz PESEL a także podpisać wskazanie adresowe, mając na uwadze bezpieczeństwo obu Stron przyszłej transakcji. Dodatkowo Strona Kupująca ponosi koszty: 2% podatku od czynności cywilno-prawnych + koszt taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + kosztów obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3238)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl