slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 160 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 3 438 zł/m2. Kamienica z 1920 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 550 000 zł i przemyślanym rozkładem 6 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności nowoczesnym wnętrzem zaaranżowanym na 2 poziomach:
PARTER:
– salon;
– jadalnia;
– pokój;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– taras;
PIĘTRO:
– hol;
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– garderoba.
Osoby posiadające samochód docenią z pewnością garaż. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalne pomieszczenia gospodarcze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień komfortu, wygody (klimatyzacja), a także bezpieczeństwa. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem luksusowego apartamentu:
– podatek od czynności cywilno-prawnych;
– taksy notarialnej;
– wpisów do księgi wieczystej;
– obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4198)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl