slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,2 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 700 zł/m2. Budynek z 2023 roku o 4 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 505 040 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji elitarną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej, przy parku, w sercu Mazur Garbatych. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy dziedziniec zagospodarowany dużą ilością zieleni, krzewami, kwiatami oraz drzewami klonowymi. Na wyciągnięcie ręki plaża miejska, hala sportowa, basen, przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, punkty usługowe, szpital, sklepy, markety, dyskonty znanych marek, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, stadion, park, ścieżki pieszo-rowerowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z niecodziennie spotykanym przy tego typu ofertach ogrodem. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie nowy i pachnący jeszcze świeżością. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gdzie znajdziemy:
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– taras;
– sypialnię;
– przedpokój;
– łazienkę.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle jasne i widne, co zawdzięcza panoramicznym oknom. Duże wrażenie robi także efektowne oświetlenie LED-owe.

Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do majętnych klientów pragnących przeprowadzić się w czyste, zielone rejony kraju, ale również do bogatych inwestorów, którzy szukają bezpiecznej lokaty kapitału i dochodowego zysku z późniejszego, lukratywnego wynajmu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia domownikom wysoki stopień nie tylko komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja + wentylacja mechaniczna), ale również bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi znanej marki + wideodomofony). Rodziny posiadające samochód na pewno docenią 2 podziemne hale garażowe z dostępnymi miejscami postojowymi oraz naziemne miejsca parkingowe. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2652)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl