slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 335 000 zł i powierzchnia 67 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na V piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1980 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 000 /m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, co gwarantuje życie na imponującym poziomie wśród niezliczonej ilości luksusów, wygód i komfortu. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży prezentuje się następująco:
– salon;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– wc;
– łazienka;
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert wspaniałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, galerii handlowych, przedszkoli, szkół, parków, aptek, punktów usługowych, marketów etc. Prezentacja luksusowego apartamentu na sprzedaż tylko w obecności agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu.

Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem nieruchomości:
– podatek od czynności cywilno-prawnych;
– taksy notarialnej;
– wpisów do księgi wieczystej;
– obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu, a przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4202)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl