slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 750 000 zł (15 306 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2010 roku o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności przepięknie zaaranżowanym, jasnym, słonecznym wnętrzem zapewniającym komfortowe warunki do życia:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem w hali garażowej. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest w pełni wyposażone w bardzo wysokim standardzie (m.in. klonowy parkiet).

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na zamkniętym, chronionym i monitorowanym terenie z pobliską, pełną infrastrukturą. Na wyciągnięcie ręki: park, sklepy, markety, dyskonty, siłownie. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa ochrona + monitoring. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Luksusowy apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. WGN doradza i pomaga w uzyskaniu korzystnego kredytu. Dodatkowo wyremontujemy lub wykończymy pod klucz twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi biurami projektowymi oraz ekipami remontowymi. Zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (078-9)

Kontakt:
e-mail: k.winter@wgn.pl