stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Leszno

Apartament na sprzedaż Leszno

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lesznie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1960 roku o 3 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Kamienica z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 369 000 złotych (4 357 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 84,7 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją prestiżową lokalizacją przy deptaku, w ścisłym centrum miasta. W pobliżu kompletna infrastruktura, szkoły, liczne instytucje, obiekty sportowe, urzędy, jednostki kultury, sklepy i punkty usługowe. Wokół tereny zielone, spacerowe, planty.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym – dzięki doskonałej lokalizacji perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie w nim działalności gospodarczej, jak np. kancelarię notarialną, adwokacką, gabinety lekarskie lub innego rodzaju usługi. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon
– garderoba.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym oraz strychowym. Nowi właściciele będą mieli również dostęp do podwórka i znajdującego się tam pomieszczenia gospodarczego.

Skupujemy luksusowe apartamenty za gotówkę. Zapraszamy na prezentację i podpisanie umowy rezerwacyjnej tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją stanu prawnego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-101)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl