kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Starogard Gdański

Apartament na sprzedaż Starogard Gdański

Luksusowy apartament na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 425 tys. złotych, a także komfortowa powierzchnia 60,57 mkw. w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północ – południe, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 017 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją zakupu prywatnego miejsca postojowego (dodatkowo płatne 10 000 zł) i przynależną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe, ognioodporne drzwi) i komfortu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: korytarz + łazienka z wc + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny + balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż został zaprojektowany w nowoczesnym designie przez słynną projektantkę. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyróżnia się swoim nasłonecznieniem, przestronnością i wygodą. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa dodatkowo nobilitującą lokalizacją na trenie prestiżowego kompleksu mieszkaniowego. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (199-98)

Kontakt:
e-mail: starogard@wgn.pl