slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 763 tys. zł i powierzchnia 93 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien na cztery strony świata. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1993 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 204 zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją malowniczą lokalizacją nad ładnym zalewem i w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjnych (las ze ścieżkami rowerowymi i spacerowymi). Warto dodać, że taka lokalizacja nie oznacza ani rezygnacji z szybkiego dojazdu do centrum, ani z bliskości licznych sklepów, przedszkoli, szkół, supermarketów, placów zabaw, a nawet targu warzywnego z ekologiczną żywnością.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto prestiżowym, eleganckim i komfortowym wnętrzem: łazienka z wc + 4 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią garaż + miejsce postojowe na parkingu za szlabanem (dodatkowo płatne). Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest całkowicie urządzone i wyposażone (w cenie). Olbrzymim atutem jest obecność praktycznej komórki lokatorskiej.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Na prezentacji poprosimy państwa o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-416)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl