slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39,19 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 14 009 zł/m2. Budynek z 1975 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 549 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przepiękną aranżacją wnętrz z dbałością o każdy szczegół. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym designie. Wnętrza zostały kunsztownie odremontowane z wymianą elementów oraz niektórych instalacji. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + garderoba + łazienka z wc + sypialnia + pokój dzienny + kuchnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Majętne osoby dysponujące wieloma samochodami ucieszy na pewno duży parking tylko dla lokatorów przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, licznych sklepów oraz wykwintnych restauracji. To również świetnie miejsce dla wielbicieli ruchu na świeżym powietrzy. Znajdą tu oni nie tylko przepiękny, historyczny park kuracyjny, ale również długie ścieżki rowerowe i spacerowe. Dl plaży można dojść w mniej niż kwadrans. Dla dzieci przygotowano place zabaw. Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum, całego Trójmiasta, a także autostrady A1. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-966)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl