slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 707 440 zł (7,4 tys. zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o czterech kondygnacjach. Rynek pierwotny/. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 95,6 m2, na której zaaranżowano pięć pokoi. Trzecie piętro. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją na terenie kameralnego osiedla, w bezpiecznej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku i w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadto przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Co więcej, przyszły właściciel zwolniony jest również z konieczności zapłaty podatku PCC. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + sypialnia + wc + łazienka + balkon + 2 pokoje + łazienka + aneks kuchenny + przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i funkcjonalną komórką lokatorską. Dla majętnych osób dysponujących kilkoma samochodami przewidziano także miejsca postojowe na kondygnacji naziemnej. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-412)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl