slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,1 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 43,1 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się nie tylko swoją elegancją, ale również przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka + przedpokój + pokój dzienny + aneks kuchenny + sypialnia. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia swoim domownikom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mamy tu, dla przykładu, zaawansowany system monitoringu. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu. Do długiej listy zalet warto jeszcze dopisać znakomitą lokalizację wśród rozwiniętej infrastruktury.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje [ponadto fantastyczną lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum. Amatorów aktywnego wypoczynku ucieszą pobliskie tereny rekreacyjne. Ekskluzywny apartament do wynajmu objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15485)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl