slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w 3-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 147 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2010. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 78,9 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 485 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (domofon + monitoring) i wygody. Nie bez znaczenia jest również ogrodzony i zamknięty teren. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na:
NIŻSZĄ KONDYGNACJĘ: balkon + pokój dzienny + wc + aneks kuchenny
WYŻSZĄ KONDYGNACJĘ: łazienka z wc + garderoba + sypialnia + 2 pokoje.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany pracującym rodzinom z uczącymi się dziećmi lub osobom, które chcą mieszkać w zielonej, bezpiecznej okolicy, a jednocześnie w sąsiedztwie tętniącego życiem serca miasta. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu funkcjonalnie zaprojektowane i gustownie wykończone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje doskonałą lokalizacją w pobliżu centrum, w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym miejscem parkingowym (dodatkowo płatne zł).

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5959)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl