nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 84 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 500 zł/m2. Budynek z 2020 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 882 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wizualizacje przedstawiają, jak będzie wyglądało wnętrze po skończeniu prac wykończeniowych. Podana cena luksusowego apartamentu jest ceną ofertową.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w garażu podziemnym (dodatkowo płatne). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: 2 łazienki + balkon + salon + 2 pokoje + przedpokój + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany na dwóch poziomach w niezwykle prestiżowej lokalizacji. To elitarne, zamknięte, strzeżone i monitorowane osiedle. W najbliższej okolicy znajdziemy nie tylko przepiękne tereny zielone, ale również niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: sklepy, szkoły, ośrodki zdrowia, galerie handlowe. Do centrum można dojechać w 10 minut.

Więcej informacji na temat oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu udzielamy telefonicznie a także mejlowo. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, a także złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-361)

Kontakt:
e-mail: m.judzin@wgn.pl