słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 36,6 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 169 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 299 tys. zł i przemyślanym rozkładem pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją unikatową lokalizacją przy jednym z najbardziej ekskluzywnych pól golfowych w Europie. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, sportu i gry w golfa. W najbliższej okolicy znajdziemy rozległe lasy. Wokół cisza i spokój. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa całodobowy monitoring.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + łazienka z wc + pokój dzienny/sypialnia + korytarz + aneks kuchenny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży urządzone jest w stylu skandynawskim. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje przynależne, naziemne, strzeżone miejsce postojowe.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-232)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl