slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,2 m2, lokalizacją na parter, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny – wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 700 zł/m2. Budynek z 2023 roku o 4 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 505 040 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i europejski poziom życia. O to pierwsze dbają: wideodomofon, antywłamaniowe drzwi oraz podtynkowe kasety do zewnętrznych rolet, natomiast za komfort odpowiada m.in.: wentylacja mechaniczna, ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji apartamentowej w sercu Mazur. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu nie tylko osoby uwielbiające wodę i jeziora, ale również amatorzy tenisa (korty tenisowe tuż pod oknem). W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury: sklepów, punktów usługowych, plaż, przedszkoli, przychodni zdrowia, marketów, boisk do piłki nożnej, parków, ścieżek pieszo-rowerowych, hal sportowych z basenami, szkół, szpitala, dyskontów popularnych sieci, parków.

Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie nowy i wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”: aneks kuchenny + salon + sypialnia + taras + łazienka + przedpokój. Ogromne wrażenie robi tu efektowne oświetlenie LED-owe oraz sztukateria. W tym miejscu warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest niezwykle słoneczne dzięki dużym, panoramicznym oknom, przez które wpada dużo słońca. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy niewielki ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2712)

Kontakt:
e-mail: olecko@wgn.pl