slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 40,43 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2024 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu nowoczesnym projektem wnętrza oraz gwarancją dla przyszłych najemców życia na najwyższym poziomie (klimatyzacja, światłowodowy internet, kompletne umeblowanie/wyposażenie) i w poczuciu bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje atrakcyjną lokalizacją w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Wokół nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie przyszłych lokatorów. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego przez co najmniej rok. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, gdzie znajdziemy: sypialnię + pokój dzienny + aneks kuchenny + taras + łazienkę z wc. Właściciele aut z pewnością docenią miejsce postojowe (dodatkowo płatne 2 000 zł). Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

WGN stosuje System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy na spotkanie i prezentację oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-3020)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl