slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Arenales del Sol)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Arenales del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Arenales del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1,26 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Planowany rok oddania do użytku – 2024. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 118 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 678 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem i funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: solarium (taras), 2 łazienki, 2 sypialnie, aneks kuchenny, pokój dzienny. Dużym udogodnieniem oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu jest z pewnością komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się fenomenalną lokalizacją na nowoczesnym osiedlu z basenami, siłowniami, placami zabaw etc. Na plażę spacerem dojdziemy w kilka minut. Zapraszamy na stronę wgn.pl. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych osób. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9863)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl