slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mielec

Apartament na sprzedaż Mielec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mielcu (podkarpackie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 51 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 137 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 415 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż uważny jest za unikatową „perłę” na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych klientów, którzy chcą mieszkać na najwyższym poziomie w poczuciu zagwarantowanego bezpieczeństwa, a także ciszy i spokoju. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności komfortowym, eleganckim i wytwornym wnętrzem: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + korytarz + wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont z zachowaniem dbałości o każdy szczegół. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją blisko centrum. W najbliższej okolicy rozwinięte i bogate zaplecze handlowo-usługowe: markety, sklepy, urzędy, dyskonty, szpital, punkty usługowe, obiekty sportowe, przychodnie zdrowia, kościoły, biblioteki, szkoły.  Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty. Zachęcam do kontaktu w celu umówienia się na osobiste spotkanie i prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-196)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl