slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż na Mazurach

Apartament na sprzedaż na Mazurach

Luksusowy apartament na sprzedaż w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 2-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Rok budowy – 1965. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 319 tys. zł i powierzchnia 78 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 090 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje nieczęsto spotykanym w tego typu ofertach przynależnym ogrodem zaaranżowanym pod rekreację. Rodziny posiadające samochód mogą na posesji wybudować garaż typu blaszak (w porozumieniu z sąsiadami). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym, które doskonale nadaje się na magazyn sprzętu dla osób aktywnych, spiżarnię bądź w dowolnie innym celu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa fantastycznie zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia: łazienka + przedpokój + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest umeblowane/wyposażone. Duże wrażenie robi elegancki kominek.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada rzadko spotykane acz niezwykle wygodne rozwiązanie architektoniczne w postaci bezpośredniego wejścia z zewnątrz, a więc bez dzielonej z sąsiadami klatki schodowej. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również fantastyczną lokalizacją nieopodal plaży. Wokół rozwinięta, miejska infrastruktura: szkoły, sklepy, kościoły, przychodnie zdrowia itp. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Do ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu trzeba doliczyć koszty notarialne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-405)

Kontakt:
e-mail: j.pawlowska@wgn.pl