po lewej salon, po prawej hol w luksusowym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 614 670 zł i powierzchnia 58,54 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 500 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem, gdyż doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny pod dochodowy wynajem bądź późniejszą odsprzedaż ze znacznym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż o charakterze mieszkaniowo-hotelowo-usługowym (3 gwiazdki) z restauracją, dużą salą konferencyjną i innymi udogodnieniami. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu jest na pewno bliskość plaży (100 m). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka
– 2 tarasy.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w kanapy, łóżka, szafa, szafki nocne, stół i 3 krzesła, TV LCD, oświetlenie i obraz na ścianie. Wyposażony jest również aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu licznych lokali gastronomicznych i rozrywkowych, pensjonatów oraz wielu nadmorskich atrakcji. Przyszli właściciele będą mieli możliwość powierzenia ekskluzywnego apartamentu pod opiekę hotelowi i uzyskiwania przychodów z najmu. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z opcją nabycia miejsca postojowego w garażowej hali.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-828)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl