slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 54 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 389 zł/m2, co daje 669 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2012 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim komfortowym wnętrzem z podziałem na dwa poziomy:
NIŻSZA KONDYGNACJA: aneks kuchenny + salon + łazienka
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: łazienka + pokój + balkon
WYŻSZA KONDYGNACJA: pomieszczenia strychowe.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponującymi widokami z okien na morze.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także atrakcyjną lokalizacją w pierwszej linii brzegowej. Zmotoryzowani docenią na pewno liczne miejsca parkingowe na terenie działki. Jeżeli chcesz zapoznać się z innymi luksusowymi apartamentami do sprzedaży bądź uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu, skontaktuj się z nami drogą mejlową. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1264)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl