slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 359 500 zł (5 531 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 1905 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 65 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert prestiżową lokalizacją w centrum miasta, w przepięknie odremontowanej i odrestaurowanej kamienicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju z oknem. Luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadaje się także pod inwestycję z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem (realna rentowność to ok. 6% w skali roku).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom i ich rodzinom duże poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwają kamery monitorujące otoczenie oraz części wspólne. Dodatkową barierą bezpieczeństwa jest zamontowany domofon. Amatorzy dwóch kółek ucieszą się z rowerowni w piwnicy, natomiast matki z małymi dziećmi – z wózkowni. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe (bezpłatne i płatne).

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży bez wyposażenia. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4617)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl