slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 699 tys. zł (10 203 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2010 roku o 13 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 68,51 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją pozostawienia znajdującego się w nim wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom życie na imponującym poziomie wśród licznych udogodnień, komfortu i w poczuciu bezpieczeństwa (domofon z funkcją szyfratora + antywłamaniowe rolety). Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z opcją wynajmu funkcjonalnej komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego na podziemnym parkingu (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki najsłynniejsze atrakcje, jak np. „Ogród Zoologiczny”, „Tężnia Solankowa”, „Park Śląski”, „Śląskie Wesołe Miasteczko” etc. W okolicy nie brakuje również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: kin, basenów, siłowni, obiektów sportowych, placów zabaw, szkół, przedszkoli, żłobków, targowisk, dyskontów popularnych marek, punktów usługowych, marketów, sklepów, centra handlowe. Nieopodal znajdziemy także fantastyczne tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, stawy, parki etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowodowy internet. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się estetycznie urządzonym wnętrzem z ładnym, słonecznym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród:
– Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce;
– Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego;
– NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL;
– Top Marka Laur Klienta 2022;
– Orły Nieruchomości za 2021 rok.

Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3950)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl