slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83,8 m2, lokalizacją na III piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 403 zł/m2. Budynek z 1992 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 369 000 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym, 2-poziomowym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
POZIOM 1:
– 3 pokoje;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój.
POZIOM 2:
– pokój;
– garderoba.
Warto zauważyć, że poziom 2 posiada osobne wejście z klatki schodowej, co umożliwia adoptowanie go na osobne mieszkanie z indywidualnym wejście z klatki schodowej. Dużym udogodnieniem jest także prawo do korzystania z jednego wydzielonego pomieszczenia w piwnicy (5,80 m2).

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wciąż pozostaje do negocjacji. Rodziny posiadające samochód mają możliwość zakupu murowanego garażu (18 m2) w cenie 30 tys. zł. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla majętnych osób szukających funkcjonalnych rozwiązań.

Dla kupujących z kredytem zapewniamy doradcę kredytowego i możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilku banków. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9549)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl