slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Konin

Apartament do wynajęcia Konin

Luksusowy apartament do wynajmu w Koninie (wielkopolskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 28 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu kompletnie nowy, dotychczas nie zamieszkały. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje w pierwszej kolejności swoim pachnącym nowością, komfortowym wnętrzem, na które składają się:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– balkon
– łazienka z wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto prestiżową lokalizacją blisko centrum i w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd samochodem do autostrady A2. Ekskluzywny apartament do wynajmu dla osób niepalących i bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej rok z możliwością przedłużenia. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód ucieszy informacja o wielu miejscach parkingowych wokół budynku. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-414)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl