slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 320 tys. zł i powierzchnia 109,58 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 2 920 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w stylowej, zadbanej willi w centrum. Na wyciągnięcie ręki mamy targowisko miejskie z ekologiczną żywnością, sklepy oraz oświatowe placówki. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło kapitalny remont. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy prawo do korzystania z pomieszczenia w piwnicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert swoją przestronnością, wygodą, a także praktycznym rozkładem pomieszczeń: łazienka + hol + gabinet + jadalnia + sypialnia + garderoba + kuchnia + salon + powierzchnia poddasza.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 26- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Dla kupujących z kredytem, gwarantujemy doradcę kredytowego i możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilku banków. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9631)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl