slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Częstochowa

Apartament do wynajmu Częstochowa

Luksusowy apartament na wynajem w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 600 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 71,41 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 3 pokoje oraz stosunkowo niedawny rok budowy 2010. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może eleganckim i komfortowym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– strefę jadalnianą;
– 2 sypialnie;
– 2 balkony;
– łazienkę.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem luksusowym apartamencie są wyposażone oraz umeblowane. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy pojemna komórka lokatorska + miejsce parkingowe w podziemnym garażu (w cenie).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel).  W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum. Na wyciągnięcie ręki mamy szkoły, szpital, przychodnie zdrowia i sklepy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9530)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl