slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 64 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,1 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu długoterminowego”. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może doskonalą lokalizacją w otoczeniu licznych restauracji, barów, punktów usługowych, sklepów etc. To elitarny, prestiżowy i zamknięty teren otoczony piękną zielenią w sercu miasta. Dla rodzin posiadających samochody przewidziano duży parking. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca eleganckim, wytwornym wnętrzem zaaranżowanym w wysmakowanym stylu: łazienka + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój + sypialnia.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8884)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl