slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 812 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2022. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 44,94 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ, adekwatną do zastanego luksusu cenę 396 tys. zł oraz położenie na IV piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Co więcej, przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) oraz komfortu i wygody. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także atrakcyjną lokalizacją zapewniającą dogodny dojazd zarówno do wschodniej obwodnicy, jak i autostrady. Wokół roztaczają się imponujące tereny zielone i rekreacyjne. Nie brakuje tu również bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego:
– szkoły;
– przedszkola;
– sklepy;
– żłobki;
– przychodnie zdrowia.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w estetycznie wykończonym apartamentowcu o eleganckiej i ponadczasowej formie architektonicznej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym i miejscem postojowym (dodatkowo płatne). Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu zainteresują się z pewnością znajdującą się w częściach wspólnych rowerownią.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim estetycznie zaprojektowanym, wytwornym i wyposażonym wnętrzem z następującym rozkładem:
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– balkon/taras;
– przedpokój;
– pokój dzienny;
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN kompleksowo i bezpłatnie pomaga w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5814)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl