slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 66,58 m2 z podziałem na trzy pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego osiedla. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje swoim wystylizowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: balkon + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + garderoba + łazienka z wc + 2 sypialnie + korytarz. Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu widne, jasne i słoneczne, co zawdzięcza dużym i licznym przeszkleniom.

Luksusowy apartament do wynajęcia jest nowy, zaaranżowany w nowoczesnym stylu i wyposażony/umeblowany. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z przynależnym miejscem garażowym + pomieszczeniem gospodarczym. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata z tytułu pośrednictwa dla biura. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5896)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl