slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na X piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 12-kondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 48,55 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 365 zł/m2, co daje 309 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1976 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może gustownie zaaranżowanym wnętrzem gwarantującym przyszłym właścicielom najwyższy standard życia. Znajdziemy tu:
– salon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– wc;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają m.in. solidne, antywłamaniowe drzwi. Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno przynależna piwnica. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje wciąż do negocjacji. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Masz pytania dotyczące tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży? Skontaktuj się z nami droga mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6064)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl