slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 426 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2018. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 47 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 490 000 zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych osób i rodzin, które chcą mieszkać na najwyższym poziomie w otoczeniu estetycznie wykończonych wnętrz i nowoczesnego, skandynawskiego stylu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + korytarz + aneks kuchenny + 2 sypialnie + balkon + salon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są umeblowane. Niecodziennym elementem tego komfortowego wnętrza są rolety rzymskie, które stanowią elegancki i praktyczny dodatek, a ich prosta forma świetnie komponuje się z futurystycznym stylem aranżacji wnętrza, dodając mu elegancji i umożliwiając łatwą kontrolę nad ilością wpadającego światła. Neutralne kolory są dobrze dopasowane do reszty wystroju, co gwarantuje spójność i harmonię wizualną. Rodziny posiadające samochód mają możliwość zakupu garażu (dodatkowo płatne 30 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wspaniałą lokalizacją na elitarnym i poszukiwanym na runku terenie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W przypadku wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż apartamentu pozostajemy do dyspozycji drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-154)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl