slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 969 000 zł i powierzchnia 146,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1905 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 632 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w kamienicy o bardzo bogatej historii. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym osobom, które cenią komfort życia w centrum z dostępem do wszystkiego, co czyni życie aktywnym i pełnym atrakcji. Luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o prowadzeniu tu kancelarii, gabinetu, biura lub firmy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze
– poczekalnia.
Do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą nie wykazującą jakichkolwiek obciążeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup i wykończenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-329)

Kontakt:
e-mail: a.rybski@wgn.pl